הכשרות

kosher

לפני 20 שנה נוסד המותג 'בודק' בארה"ב עם בשורה חדשנית המביאה טכנולוגיה מתקדמת ומהפכנית לגידול סטרילי של גידולי שדה טעימים ואיכותיים ללא חרקים.
הטכנולוגיה החדשנית ופורצת הדרך של BODEK פתחה עידן חדש של גידולי שדה מהודרים ללא חשש תולעים, תוך הקפדה על גידולים יפים באיכות גבוהה במיוחד וכך התעשר המטבח הכשר במגוון קולינרי משובח במיוחד.
מגוון המוצרים גדלים באזורים חקלאיים מיוחדים ביבשת אמריקה עם אקלים ייחודי אשר אינו מאפשר היווצרות תולעים, בחממות מים חדשניות המבטיחות גידול סטרילי של ירקות טעימים ואיכותיים הכשרים ומהודרים לאכילה.
משגיחי הכשרות של גופי הכשרות המקובלים והמובילים בעולם OU, ה- CRC ובד"ץ הרב גיסינגר מלייקווד מסתובבים בחממות ומוודאים שהגידול נקי וסטרילי.
לאחר ליקוט הירקות, משגיחי הכשרות בודקים ירק ירק ומוודאים כי כל עליו ופרחיו נקיים ומותרים לאכילה.
הירקות עוברים תהליך חליטה, אריזה והקפאה להבטחת איכות המוצר ולשמירה על סטריליות ללא תולעים וחרקים כך שלאחר הפשרה ניתן להשתמש במוצרים גם ללא בישול וללא צורך בבדיקה וניקיון וליהנות מירקות יפים וטעימים עם ערכים תזונתיים גבוהים במיוחד לחוויה קולינרית מושלמת.
רמת הכשרות הגבוהה של 'BODEK' מקובלת ברחבי העולם המקפיד על כשרות מהודרת והמותג שכבש את השוק האמריקאי הפך לשם גנרי לגידולי שדה מהודרים בכשרות גבוהה ומחמירה גם בישראל.
משגיחים מגופי כשרויות מובילים מגיעים ל'בודק' ללמוד איך לבדוק ברוקולי, כרובית ועוד.
בארה"ב מוצרי 'בודק' הפכו לחלק מהמטבח האמריקאי גם בקרב קהלים גדולים שאינם מקפידים על כשרות ושהשפים המובילים במסעדות יוקרה ובבתי המלון בוחרים לשלב את ירקות Bodek בתפריט ובשנים האחרונות המוצרים התקבלו בזרועות פתוחות גם במטבח הישראלי אשר נהנה ממוצרים המשדרגים כל ארוחה בשרית, חלבית ופרווה.

Previous
Next